top of page

Cake Defi zgarnij 50$ na start i zacznij gromadzić swoją pasywną krypto fortunę! 💰Platforma Cake DeFi prowadzi aktualnie kampanię airdropową, gdzie możesz otrzymać 50$ w tokenach DFI i dodatkowe 25$ za każde polecenie. Co trzeba zrobić, aby otrzymać bonus? To bardzo proste!


  1. Zarejestruj się na platformie - link do rejestracji

  2. Przejdź przez proces weryfikacji konta

  3. Dokonaj depozytu za min 50$ w krypto (BTC, LTC, DASH, USDT)


Po zweryfikowaniu konta i wpłaceniu depozytu, twoje konto zostanie zasilone bonusem, który zostanie zamrożony na 180 dni ciągle dla ciebie pracując i zarabiając pasywnie!


*UWAGA! Jeżeli nie skorzystasz z linku polecającego nie otrzymasz bonusu!


 

Czym jest Cake DeFi?


Cake DeFi to platforma, na której masz możliwość zaprzęgnięcia swoich kryptowalut do pracy. Cake DeFi wyróżnia się na tle konkurencji, koncentrując się na łatwych w użyciu produktach, doskonałym doświadczeniu użytkownika i generowaniu wysokich zysków dla swoich klientów. Platforma działa od 2019 roku i jest jednym z najbardziej transparentnych projektów do zarabiania na swoich kryptowalutach. Wizja, to zbudowanie platformy, na której możesz zarządzać swoimi finansami i notować stałe zyski, dlatego firma stale poszerza ofertę, wypiekając wyjątkowe i bardzo lukratywne produkty.


Ten post ma na celu pomóc ci zrozumieć produkty a także pokazać, w jaki sposób możesz z nich skorzystać.Co oferuje platforma Cake DeFi?


Na platformie znajdziesz wiele ciekawych i zyskownych produktów:


Kupno krypto za pomocą karty 💳


Jeżeli nie masz jeszcze kryptowalut, a chcesz skorzystać z platformy i możliwości zarabiania, w prosty sposób możesz zakupić BTC, DFI, ETH i zacząć zarabiać pasywnie na produktach Cake DeFi.


Aby dokonać zakupu, wejdź w panel swojego portfela i kliknij BUY. Szybko trafisz na stronę operatora płatności, będzie konieczne podanie kilku informacji i w kilka minut masz swoje kryptowaluty gotowe do pracy!


 

Liquidity mining ⛏


Liquidity mining czyli zapewnianie płynności na wybranych parach kryptowalut. Chodzi o to, że jeżli ktoś wykonuję transakcję np. na parze BTC-DFI płaci koszt za transakcję. Wartość tej właśnie prowizji za transakcję wpada na konto wszystkich, który zapewniają płynność danej parze kryptowalut, w tym przypadku BTC-DFI.


Jak widać ROI za zapewnienie płynności wyglada bardzo ciekawie od 22% - 83,61% w skali roku! Cake DeFi jest bardzo atrakcyjną platformą do inwestowania a prostota z korzystania z całej platformy jest tylko dodatkową zachętą do inwestycji.


 

Staking 📈PoS (Proof of Stake), czyli właśnie staking kryptowalut, jest to bardzo prosty proces. Polega to na wpłacie naszych tokenów na specjalne konto. Od tego momentu nasze środki są wykorzystywane i służą jako zabezpieczenie transakcji. Gdy ktoś wykonuje transakcję, algorytm wybiera osobę, która potwierdza transakcje. W zamian za zabezpieczenie sieci i transakcji pomiędzy użytkownikami dostajemy nagrodę w postaci fee. Tak właśnie działa STAKOWANIE.


Jeszcze raz bardzo zachęcamy do przetestowania platformy i zgarnięcie bonusu w wysokości 50$ w tokenach DFI za rejestrację i depozyt min. 50$. Tokeny napewno nabiorą na wartości przy jednoczesnej stopie zwrotu na poziomie 101,2% w skali roku! Wypłacane co 12h! Tak, taka właśnie jest stopa zwrotu za STAKOWANIE tokenów na platformie!


Skorzystaj z linku i odbierz bonus! Śpiesz się póki trwa promocja!Freezer


To kolejny produkt, któremu należy się chwila uwagi. Obecnie można zamrażać tylko tokeny DFI i DASH. Stopa zwrotu z inwestycji jest bardzo obiecująca. Zamrażać możemy na okres od 1-120 miesięcy otrzymując comiesięczne wypłaty z zamrożonego kapitału.


Cały projekt wygląda bardzo obiecująco i warto wrzucić kilka % swojego kapitału inwestycyjnego i obserwować jak pieniądze na nas pracują. Poniżej wykres możliwości zysku z zamrażalki.


 

Cake DeFi to naprawdę ciekawy sposób na pomnażanie naszego kapitału, jeżeli nie jesteś ekspertem tradingowym, a chcesz rozsądnie zainwestować swój kapitał, to jest to odpowiednie miejsce.


Warto skorzystać z otrzymania bonusu na start i polecanie platformy dalej, w ten sposób możemy zacząć zarabiać naprawdę dobre % w skali roku nie inwestując własnych środków.


Zarejestruj się! Zweryfikuj konto, dokonaj depozytu za min. 50$ i zacznij przygodę z pasywnym dochodem na Cake DeFi!

347 wyświetleń0 komentarzy


Odbierz swoje pierwsze darmowe krytprowaluty 👉 Krypto Dropy

 

bottom of page