top of page

Moneybal24.com Nie daj się nabrać na cudowny system obstawiania!


 

UWAŻAJ NA INTERNETOWYCH NAGANIACZY!


"Gwarancja zwrotu, gdy nie zarobisz" "Nic nie tracisz, a możesz zarabiać 1000+ dziennie" "Dostaniesz promocję na start" "Każdy zarabia, to tylko kopiuj i wklej" "85% skuteczności"

"na 30 dni wchodzi 27" "Najlepsza skutećność"


Tak właśnie zaczyna się rozmowa z naganiaczami na Moneyball24.com, zostajesz zapewniony o skuteczności wygranych, kuszony wynikami wielkich wygranych i wizją zarabiania 20 000zł miesięcznie inwestując jedynie 250€ + 200zł na grę... Jak wygląda rzeczywistość? Niestety, nie do końca tak kolorowo.


Jest to obiektywna ocena przetestowanego systemu i wyniki wygranych po 30 dniach. Z początku sceptycznie podchodząc do tematu, projekt został zaparkowany na jakiś czas. Sytuacja zmieniła się przy ostatnich spadkach krypto naszła taka myśl, aby przetestować coś nowego i tak trafiłem na tych oto naganiaczy, którzy polecali owy program.Jeżeli zobaczycie, którąś z tych osób proponującą wspaniałe warunki współpracy, to złap się za portfel i trzymaj jak najmocniej!


Zaczęło się od kontaktu Pana Tomka, który to obiecywał wspaniałe wygrane na obstawianiu, niezawodny system i przekierowywał do Pana Marcina. Pan Marcin metodą obojętności namawiał do zainwestowania 250€ na miesięczny pakiet obstawiania, który przyniesie po pierwszym miesiącu 20 000zł wygranych (tak twierdził). Zarówno Pan Tomek i Pan Marcin obiecywali gwarancje zwrotu inwestycji w przypadku braku wygranej i utwierdzali, że system jakim grają jest nieomylny i to właściwie wyglądało ok, wygrasz spoko, nie wygrasz odzyskasz wkład. Po wykupieniu pakietu u Pana Marcina z linku polecającego (trzeba zarobić na polecaniu) zostajesz wysłany do Pana Karola, który codziennie wysyła typy, no chyba że jest zajęty przeprowadzką, to nie wysyła (oczywiście wszystko zostanie zrekompensowane).


Jak wygląda bilans inwestycji? 250€ + 200zł na grę, po tygodniu konieczna dopłata 400zł co daje nam w całości ~1745zł inwestycji. Jak wyglądają wygrane?Wygrana na 96,89zł to mój własny zakład, więc wygrana to aż 364,32zł! No i nie ma w tym nic złego, nie udało się trudno, korzystamy z gwarancji zwrotu... i tu zaczynają się chody.

Pan Marcin, po uprzejmym poproszeniu o zwrot chciałby zobaczyć zestawienie, bo przecież nie wie, że przez cały miesiąc było na czerwono (skąd by mógł wiedzieć 😂). Nadmieniłem tylko, że kwota na 96,89zł to był mój własny zakład. No i w tym momencie Pan Marcin oznajmia, że nie będzie żadnego zwrotu, ponieważ zagrałem swój zakład, za swoje pieniądze. Twierdził, że było to wspominane kilkukrotnie podczas całej rozmowy i stwierdził, że nie jest w stanie teraz zweryfikować, bo może na zakładach wygrałem 20 000zł ale wszystko wypłaciłem, a teraz wnioskuję o zwrot. Ciężko połączyć to w jakąkolwiek logikę, bo skoro Pan Marcin grał to chyba wie, że typy były bardzo słabe. Żądając wyjaśnień i zwrotu poniesionych kosztów za pakiet dostaję odpowiedź "już wkurwiasz, nie stosowałeś się do zasad" i blokada konwersacji na messangerze.Po blokadzie przez Pana Marcina został jedynie kontakt z Panem Tomaszem (naganiacz numero uno), poproszony aby przemówił do kolegi i wywiązali się z umowy. Twierdził, że nie może nic zrobić, a zasady były omawiane na początku (brak możliwości obstawiania własnych zakładów) co oczywiście było bzdurą i nigdy nie miało miejsca. Po kilku wymianach zdań i wyeksponowaniu zarzutów na grupie również blokada przez Pana Tomka. Przed blokadą Pan Tomasz przyznał, że był to naprawdę słaby miesiąc, jednocześnie pisząc innej osobie, że bywają gorsze okresy, ale na 30 dni jest minimum 25 na plus. Serio?!?! Co trzeba być za osobą, aby naganiać ludzi na coś co ewidentnie jest wałem dobrze o tym wiedząc! Panie Tomek, wstydził by się Pan.


Na tym nie koniec, idąc tym samym schematem (kontakt z konta innej osoby) Poprosiłem Pana Marcina o odpowiedź, czy gwarancja zwrotu, to pewniak i nie będzie żadnych problemów? Odpowiedź była w 100% zadowalająca! "oczywiście, ale ja nikomu nie zwracam, bo każdy zarabia" - Panie Marcinie, już wiemy, że nikomu Pan nie zwraca, bo zwykły z Pana WAŁ! Kiedy padło pytanie, o wskazanie gdzie była informacja o tym, że nie można obstawić własnego zakładu, bo nie otrzyma się zwrotu, Pan Marcin twierdzi, że było wspomniane WIELOKROTNIE, a na pytanie z innego konta, czy zwrot to pewniak i nie będzie potem wymyślania, Pan Marcin nie wspomina o tejże jasnej zasadzie przekazywanej WIELOKROTNIE... (czy to nie idealny moment na przekazanie tejże ważnej informacji?) W jednej kwestii Pan Marcin miał rację... Wtedy wiedziałem lepiej od niego, że nie oddaje kasy...Podsumowując całą przygodę, w 100% nie polecam współpracy z tymi jegomościami, a opinia o moneyball24 jest moją subiektywną opinią. Jeżeli trafiłeś/aś na ten artykuł i jesteś ofiarą w/w osób, zostaw swój komentarz i wspólnie zadbajmy o to, aby uchronić jak największą ilość osób przed współpracą z tymi pseudo biznesmenami.


Pewnie nigdy nie powstałby ten artykuł, gdyby nie podejście i sposób w jaki załatwiają sprawy, blokada i koniec tematu. Czy da się zarobić na Moneyball24? Może ktoś zarobił napewno wyżej wymienieni panowie na pakietach po 250€... Czy warto w to wchodzić zdecyduj sam.


OFICJALNIE współpraca z tymi ludźmi to 🚫SCAM🚫 Trzymaj się z daleka!
1393 wyświetlenia6 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie


Odbierz swoje pierwsze darmowe krytprowaluty 👉 Krypto Dropy

 

bottom of page